Zadaszenia dwuspadowe

Zadaszenie dwuspadowe naddrzwiowe to najpopularniejszy o tradycyjnej formie rodzaj zadaszenia wejścia. Dwuspadowy dach jest znaną i ciągle atrakcyjną bryłą. Konstrukcja jest również łatwa w montażu. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na tego typu zadaszenie.Estetyczne i funkcjonalne zadaszenie tarasu w ogrodzie

Czytaj więcej

W naszym asortymencie znajdują się zadaszenia dwuspadowe łukowe z przejściami (158 lub 178 cm). Wszystkie elementy o większych przekrojach wykonane są z drewna klejonego warstwowo (BSH). Łuki są wygięte i sklejone warstwowo z listew dzięki czemu posiadają znaczną wytrzymałość.

Efektowna konstrukcja zbudowana na masywnych elementach drewnianych będzie efektownym dodatkiem do bryły każdego domu dodatkowo stanowiąc skuteczną ochronę drzwi wejściowych przed opadami atmosferycznymi lub wiatrem.

Łatwy montaż zadaszenia dwuspadowego

Zadaszenia składają się z kilkunastu elementów, które łączą się ze sobą w intuicyjny sposób. Zadaszenia dwuspadowe przeznaczone są w związku z tym do samodzielnego montażu.

Pielęgnacja drewnianych łuków i kantówek też nie powinna sprawić nikomu problemu – są łatwo dostępne i nie wymagają szczególnych środków konserwacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie zamówień zadaszeń dwuspadowych. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Artimbo.pl

Design by Graff.pl