O firmie

Początki firmy KRAWEX jako spółki rodzinnej, sięgają 1983 roku. Początkowo zajmowaliśmy się przetarciem i podstawową obróbką drewna. Od około 1997 roku oferujemy szeroki asortyment wyposażenia ogrodów, takich jak płoty osłonowe, dekoracyjne, kratki, kwietniki, donice, pergole oraz ogrodzenia drewniane. Stale dokładamy starań aby nasze płoty drewniane były funkcjonalne. Naszą usługą również jest impregnacja ciśnieniowa drewna.

Specjalnością firmy są własne, zaprojektowane wzory o wysokim standardzie wykonania. Są one chronione prawem autorskim w całej UE.

Naszymi klientami są odbiorcy z wielu krajów UE, i spoza, wśród których jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów. Położenie firmy 50 km od granicy Niemieckiej - Goerlitz sprzyja współpracy z klientami w zachodniej i południowej Europie. Jesteśmy firmą solidną i elastyczną.

Szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów, z którymi indywidualnie uzgadniamy również niestandardowe zamówienia.

Mamy nadzieję, że wśród naszych licznych propozycji znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

Oferujemy:

1. Kwietniki drewniane, ekskluzywne donice dębowe

Kwietniki drewniane produkowane przez firmę KRAWEX występują w różnych rozmiarach i kolorach. Z pewnością będą niezwykłą ozdobą każdego ogrodu i tarasu, ponieważ zostały wykonane z drewna z zachowaniem najwyższych standardów.

2. Ogrodzenia drewniane

Specjalnością naszej firmy są ogrodzenia drewniane. Oferujemy Państwu bardzo wiele wzorów ogrodzeń w idealnie pasujących do siebie zestawach. Produkujemy także płoty z modrzewia, płoty na zamówienie, ogrodzenia malowane.
Nasze ogrodzenia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą niezawodnie służyć przez wiele lat.
Tylko w naszej ofercie znajdą Państwo tak szeroki wybór ogrodzeń i płotów deskowych, ażurowych, boazeryjnych i balustradowych. Dołożymy wszelkich starań, aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

3. Płoty drewniane

Płoty drewniane są najbardziej eleganckim i efektownym sposobem na ogrodzenie swojej posesji. Oferowane przez naszą firmę płoty zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym zależy na wysokiej jakości i korzystnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Inne produkty

Oprócz płotów i ogrodzeń zajmujemy się produkcją innych wyrobów drewnianych i architektury ogrodowej. Są to min.:

- kratki z drewna

- donice z drewna

- zadaszenia drzwi

- garaże drewniane

- carporty drewniane

- pergole drewniane

- kwietniki drewniane

- zadaszenia wejściowe

- wiaty z drewna


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Krawex.pl

Design by Corsario