Blog

2021-10-13

Jak zbudować dużą pergolę drewnianą?

Właściwe zagospodarowanie działki lub ogrodu pozwoli stworzyć miejsce, w którym będzie się przyjemnie spędzać czas. Dużą popularnością cieszą się pergole drewniane. To element małej architektury, który pełni zarówno funkcję ozdobną, jak i użytkową.
2021-10-13

Skrzynie i donice drewniane w stylu rustykalnym

Ogród przy domu to wspaniałe miejsce do odpoczynku. Dzięki niemu nie trzeba wyjeżdżać daleko za miasto, by móc napawać się pięknym widokiem zieleni, delektować się śpiewem ptaków, czy po prostu zaznawać relaksu w przyjemnym zaciszu. Coraz większą popularnością cieszą się strefy utrzymane w stylu rustykalnym. Sprawdź, jak możesz łatwo wnieść do swojej zielonej enklawy nutkę swojskiego klimatu, dzięki produktom dostępnym na stronie Artimbo.

2021-10-10

Jak zamontować kratki drewniane na tarasie?

Drewniane płoty czy kratki zastosowane w obrębie przestrzeni około domowej odznaczają się ponadczasowością. Mnogość występujących w ramach nich wariantów w połączeniu z uniwersalnością samego drewna pozwala dopasować wspomniane produkty do niemal dowolnych koncepcji architektonicznych, oferując użytkownikom nie tylko wysoki poziom estetyki, ale również liczne walory funkcjonalne takie jak ochrona przed wiatrem czy zapewnianie prywatności.
2021-10-01

Budowa zadaszenia przyściennego do tarasu

Zadaszenie przyścienne tarasu, czyli konstrukcja mocowana do ściany budynku, stanowi niezwykle popularną formę zagospodarowania części przydomowych. Wyróżnia się wysoką użytecznością oraz estetyką. Jak zbudować zadaszenie tarasu przyścienne? Na które kwestie należy zwrócić uwagę? Podpowiadamy w poniższym artykule.

2021-06-08

Rodzaje zadaszeń do drzwi wejściowych domu

Zadaszenie wejścia do domu stanowi nie tylko wysoce praktyczny, ale również dekoracyjny element konstrukcji budynku. Dowiedz się, jakie są rodzaje daszków nad drzwiami wejściowymi oraz jak je dopasować do własnego domu.
2021-06-07

Rozbudowa wiaty samochodowej o kolejne stanowisko

Z jakimi wyzwaniami wiąże się rozbudowa wiaty samochodowej? Zapraszamy do lektury.
2021-03-17

Budowa wiaty samochodowej - prosty i tani sposób na zabezpieczenie swojego pojazdu

Prostota konstrukcji, niewielki koszt budowy oraz fakt, że do jego budowy nie potrzeba specjalnego zezwolenia sprawia, że garaż drewniany stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zabezpieczyć swój samochód możliwie niewielkim nakładem czasu oraz środków.
2021-02-22

Przegląd płytek ceramicznych

Wybranie odpowiednich płytek ceramicznych do łazienki czy kuchni nie banalnym zadaniem. Szczęśliwie dla nas oferta płytek ceramicznych jest bardzo bogata i szeroka, umożliwia na wykończenie naszego domu praktycznie w każdym stylu.

2021-02-16

Montaż ogrodzenia z paneli drewnianych – doskonały sposób na osłonięcie ogrodu od sąsiadów

Montaż paneli ogrodzeniowych drewnianych na swojej działce to nie tylko doskonały sposób na zwiększenie swojej prywatności, odgrodzenie się od ulicy lub kłopotliwych sąsiadów, to także jedna z najestetyczniejszych form wydzielania swojej posesji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 Artimbo.pl

Design by Graff.pl