Blog

2021-03-17

Budowa wiaty samochodowej - prosty i tai sposón na zabezpieczenie swojego pojazdu

Prostota konstrukcji, niewielki koszt budowy oraz fakt, że do jego budowy nie potrzeba specjalnego zezwolenia sprawia, że garaż drewniany stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zabezpieczyć swój samochód możliwie niewielkim nakładem czasu oraz środków.
2021-02-22

Przegląd płytek ceramicznych

Wybranie odpowiednich płytek ceramicznych do łazienki czy kuchni nie banalnym zadaniem. Szczęśliwie dla nas oferta płytek ceramicznych jest bardzo bogata i szeroka, umożliwia na wykończenie naszego domu praktycznie w każdym stylu.

2021-02-16

Montaż ogrodzenia z paneli drewnianych – doskonały sposób na osłonięcie ogrodu od sąsiadów

Montaż paneli ogrodzeniowych drewnianych na swojej działce to nie tylko doskonały sposób na zwiększenie swojej prywatności, odgrodzenie się od ulicy lub kłopotliwych sąsiadów, to także jedna z najestetyczniejszych form wydzielania swojej posesji.
2021-02-16

Donica drewniana z pergolą – nasze propozycje

Wiele osób marzy o tym, by na swojej posesji stworzyć piękną zieloną enklawę odpoczynku. Ogród to miejsce, które świetnie nadaje się na odstresowanie, relaks i podejmowanie gości. Ważne jednak, żeby odpowiednio zaaranżować przestrzeń.
2021-02-15

Budowa wiaty samochodowej – przepisy prawne

Wiata garażowa staje się ostatnio coraz bardziej popularną alternatywą dla pełnowymiarowego murowanego garażu. Jej budowa pociąga za sobą znacznie niższe koszty, co już samo w sobie stanowi niezwykle atrakcyjny argument.
2020-11-27

Przygotowanie podłoża pod budowę drewnianego domku

Budowa altany, domku letniskowego czy dowolnej innej drewnianej konstrukcji musi zostać poprzedzona odpowiednim przygotowaniem podłoża pod powstający obiekt. Scharakteryzowaliśmy pokrótce proces niezbędny, aby uzyskać optymalne podłoże pod domek drewniany lub inny relatywnie lekki budynek wykonany z tego materiału.
2019-10-01

Projektujemy drewniane zadaszenie tarasu krok po kroku

Dach nad tarasem jest bardzo przydatnym rozwiązaniem zarówno latem, jak i zimą. Chroni przed pogodą (ostrym nasłonecznieniem, deszczem, śniegiem, wiatrem), co pozwala cieszyć się ogrodem niezależnie od warunków. Przed budową trzeba jednak dobrze zaprojektować konstrukcję. W niniejszym poradniku dowiedzą się Państwo, jak powinna przebiegać budowa zadaszenia tarasu krok po kroku.

2019-09-16

Wykorzystanie donic i pergoli drewnianych w ogrodowych aranżacjach

Przydomowy ogród dla wielu z nas jest oazą spokoju i miejscem, w którym można uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Dlatego tak ważne jest, aby ten zielony zakątek cieszył oczy, a jego aranżacja sprawiała, że w ogrodzie chętnie będą przebywać wszyscy członkowie rodziny oraz ich znajomi. Elementami, które z pewnością mogą przyczynić się do nadania ogrodowi niepowtarzalnego klimatu oraz uroku są rośliny w ozdobnych donicach, a także drewniane pergole. Na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru i czy sprawdzą się w każdym przypadku?

2019-09-05

Jak zaprojektować nowoczesną altanę ogrodową?

Altany w ogrodach są miejscem przeznaczonym do relaksu i wytchnienia wśród bujnej roślinności. Nic tak nie uspokaja, jak kontakt z naturą. Jednak aby konstrukcja spełniała swoją funkcję, musi zostać zaprojektowana z głową. W przeciwnym wypadku spędzanie w niej czasu będzie przysparzać więcej kłopotów niż przyjemności. Z naszym poradnikiem dowiedzą się Państwo, jak zbudować altanę drewnianą krok po kroku.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 Artimbo.pl

Design by Graff.pl